HAKKIMIZDA
Home » HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Uygar Nakliyat, oldukça köklü bir geçmişi olan eşya taşıma ve eşya depolama firmasıdır. Şirketimiz İstanbul Şişli mevkinde kuruldu ve ilk olarak küçük aşamalı sevkiyatlar ile aynı bölge içerisinde hizmet vermeye başladı. 1987 yıllarında büyük araç ve küçük iki adet aracı ile diğer ilçelerde faaliyet yürütmeye başlamıştır. Müşterilerimizde yarattığımız güven ve olumlu geri dönüşler sektördeki yolculuğumuzu ilerletti.

1000+
MUTLU MÜŞTERİ
1000+
ŞEHRE NAKLİYE
1+
YILLIK DENEYİM
1000+
EŞYA DEPOLAMA
koliler
ZAMANLA MARKAMIZ BÜYÜDÜ

Günümüze kadar müşteri potansiyelini ve araç sayısını en hızlı şekilde arttırarak, en iyi nakliye şirketleri arasına girmiş bulunuyoruz. UYGAR NAKLİYAT ailesi olarak bizim için paradan daha önemli olan değer, insan güvenini kazanmaktır. Bu güvenin yarattığı azmi hiçbir şekilde kaybetmeksizin yıllardır nakliye ve depolama hizmeti sağlamaktayız. Firmamız müşterilerimize vermiş olduğu güveni en iyi şekilde muhafaza etmektedir.  Bugün aynı heyecan ve motivasyonla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

küçük foto-villa nakliye

Hizmet Oranlarımız

Faaliyetlerimize yönelik en fazla talebi ev taşımacılığında görüyoruz. Onun hemen ardından şehirlerarası nakliyat geliyor. Sonrasında ofis taşımacılığı hizmet oranları gelirken en az yoğunluğu eşya depolama faaliyetimizde görülüyor. 

Evden Eve Nakliyat
75%
Şehirlerarası Nakliye
60%
Ofis Taşımacılığı
 55%
Eşya Depolama
50%