Uygar Evden eve nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz başarı, müşterilerimizi gereksinimleri doğurultusunda farklı taleplerin yoğunlaşmasına vesile olmuş hizmeti kalitesinden ödün vermeden sürdüren firmamız depolama hizmeti de vermeye başlamıştır. Eşya Depolama hizmeti bazı önemli ayrıntıların dikkate alınarak gerçekleştirilmesi gereken, nakliyat hizmetinden çok faklı bir hizmet tarzının olduğu hizmet tarzıdır. Gerek kullanılan ekipmanlar gerekse kullanılacak alanın depolama hizmeti için uygun olması, dıştan ve ya içten gelecek ani değişimlere ve olaylara karşı sigorta kapsamında olması şarttır.

Uygar Eşya Depolama

İnsanların ani sosyal hayatının yada iş hayatının değişmesi neticesinde eşyalarının geçici süre korunması ve saklanması için belli bir ücret ve zaman diliminde depolama hizmeti almaya gereksinim duyarlar. Uygar Nakliyat ve Depolama olarak, tüm depolama hizmetlerimiz sözleşmeler dahilinde yapılmakta, depolama sürecinde, eşyalarınız, köpük, havalı naylon, ip, karton koli ve karton silindirik fıçılar kullanılarak paketlenir ve liste halinde teslim alınıp özel palet yada kabinler içinde saklanır. Uygar Eşya Depolama süreci zaman dilimi dolduğunda bildirmeniz halinde, önceden hazırlanan sözleşme dahilinde liste halinde teslim edilir. Müşteri istekleri dahilinde anlaşma yapılarak günlük, haftalık, aylık ve dönemlik depolama hizmetleri verilmektedir.

Eşyaların Depolanması Nasıl Sağlanır?

Yeni bir yere taşınıldığı zaman nakliyat firmaları nasıl yardımcı oluyorsa, eski yerden depoya taşınması konusunda da eşyalar için aynı işlemleri uygular. İstanbul uygar eşya depolama firması olarak her eşya için bir tutanak hazırlanır ve hasar görmemesi ya da kaybolmaması için her önlem alınır. Böylelikle depolama hizmeti alanlar hiçbir sorun yaşamadan eşyalarını emin ellere emanet edebilirler. Bu konuda nakliyat firmaları içerisinde alanında uzman ve deneyimli kişiler çalışmaktadır. İstanbul eşya deposu seçenekleri içerisinde, her türlü eşya miktarı ve cinsine göre bir depo bulmak mümkündür. İstanbul uygar eşya depolama firması olarak Eşyaların depo içerisine yerleştirilmesi ve eşyaların zarar görmemesi adına havalandırılması gibi birçok işlem de yerine getirilir. Eşyaların tam anlamıyla korunması için her detay önceden planlanır.