Sunmuş olduğu kapsamlı hizmetler nedeniyle en iyi Altımermer evden eve nakliyat firması olarak bilinen Uygar nakliyat, nakliye sektörüne ait farklı hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Geçmişe dayalı tecrübesini profesyonel bir şekilde işinin tüm detaylarına yansıtarak hizmet veren firmamız, geçmişten günümüze kadar sayısı binleri bulan memnun müşteri referansına sahiptir. Vermiş olduğu geniş kapsamlı hizmetler nedeniyle nakliye sektöründe Altımermer evden eve nakliyat firması ihtiyacı olanların tercihleri arasında yer alan firmamız, firma güvencesinin yanı sıra sigortalı nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı güven içerisinde taşımaktadır.

Nakliyat sektörüne ait farklı iş kolları olan eşya montajı, eşya ambalajlama hizmeti, asansörlü nakliyat hizmeti, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı gibi farklı alanlarda da, müşterilerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Asansörlü Altımermer Evden Eve Nakliyat

Dış cephe asansörlerimizle eşyalarınızın bina içerisinden taşınmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde nakliyesini sağlıyoruz. Günümüzün en modern taşımacılık yöntemi olan asansörlü nakliyat, eşyalarınızın bulunduğu kattan direkt olarak taşınacağı araca indirilmesini sağlamaktadır.

Bina içerisinde herhangi bir eşya taşıması olmayacağı için, bina asansörlerinin işgal edilmesi söz konusu değildir. Aynı zamanda içeride gürültü olmaması, komşularınız rahatsız edilmeden eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktadır.

Altımermer Evden Eve Nakliyat
Altımermer Evden Eve Nakliyat

Nakliye Sigortası İle Eşyalarınız Güvende

Uygar nakliyat olarak ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri de, nakliye sigortasıdır. Sigorta kapsamına alınan eşyalarınız nakliye süreci boyunca, sigorta güvencesi altında taşınmaktadır. Tam olarak değerinden sigorta yaptırılan eşyalarınız, nakliye süreci boyunca tüm olası hasarlarına karşı güvence altındadır.

Eğer ki firmamızdan kaynaklanacak nedenlerle bir hasar söz konusu olursa, ortaya çıkacak zarar firmamız güvencesi altında sigorta şirketi tarafından karşılanır. Sigorta hizmetinin yanı sıra kapalı kasa araçlarımızla güven içerisinde taşınan eşyalarınız, gideceği yere sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Kullanmış olduğumuz araçların kasa iç kısımları, tamamen nakliye işlerine uygun şekilde dizayn edilmiştir. Böylelikle diğer güvenlik önlemlerinin yanı sıra, araç içi güvenliği de en üst seviyededir.

Altımermer Evden Eve Nakliyat

Tüm bunlardan anlaşıldığı üzere Uygar nakliyat Altımermer evden eve nakliyat işlerinde, güven odaklı hizmet vermektedir. Sizler için en iyisine sahip olmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iş yeri büro önemli ofis yerinizde bulunan kırılacak eşyalar, masa, dolap, mobilya, beyaz eşya gibi eşyalar ofis taşımacılığı işlemi sırasında işinde uzman ve deneyimli personeller tarafından dikkatli bir şekilde paketlenir ve aynı şekilde yerine yerleştirilir. Ofis taşımak bu süreçte eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız Uygar evden eve nakliyat tarafından size güvence verilmektedir.

evinizdeki her şeyin sizin için değerli olduğunu biliyor. 20-30 yıllık deneyime sahip paketleme uzmanlarımız, bodrumunuzdan en kaliteli porselenlere kadar hem tipik hem de sıra dışı ev eşyalarını her türlü harekete dayanacak şekilde paketleyebilir.

Tüm hassas eşyalarınız ve porselenleriniz temiz beyaz ambalaj kağıdına sarılarak kartonlara yerleştirilir. Aynalar ve resimler ek koruma için daha güçlü kağıtla sarılır. Daha sonra mobilyalar, eğlence merkezleri ve büyük eşyaları kamyona dikkatlice yerleştirmeden önce ek bakım ve kapitone dolgu kullanılır.

 • Uzun mesafeli taşımanızı kolaylaştırmaya yardımcı olacak çok sayıda uzun ve kısa vadeli depolama seçeneği.
 • Zamanlamanın her şey olduğunu anlıyoruz ve hareketinizin zaman çizelgenize uygun olmasını sağlamak için doğru ekibi oluşturduk.

Uzun mesafeli taşıma söz konusu olduğunda Ev Ofis Taşıma yolun her adımında yanınızdadır.

Tüm Taşıma ve Depolama İhtiyaçlarınız için Üstün Kaliteli Paketleme Malzemeleri.

Kişisel eşyalarınızı paketleme sanatı, kelimenin tam anlamıyla hamlenizi yapabilir veya bozabilir. Eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını paketlemeyi tercih ederseniz Verity Van Lines’tan taşınmak için kaliteli paketleme malzemeleriyle başlayın. Kutu, balonlu ambalaj, ambalaj bandı ve kitap kartonlarından oluşan envanterimiz, en zorlu hareketlerin zorluklarına ve zorluklarına dayanacak şekilde zaman içinde test edilmiştir.

Yeni bir yere taşınmak için önerilen paketleme malzemeleri:

 • Kaliteli ambalaj bandı
 • Sağlam, etiketlemesi kolay kutular
 • Kabarcık sargısı
 • Doku sarma
 • Kitap kartonları
 • Bankacı kutuları
 • Kalıcı işaretleyiciler
 • Tam hizmet veya yalnızca kırılabilir paketleme ve kasalama
 • Sertifikalı Yer Değiştirme Danışmanından Yardım
 • Piyano hareket ediyor
 • Montaj/demontaj ve daha fazlası için uzman üçüncü taraf hizmetleri
 • Ücretsiz mobilya streç sarma ve kapı ve zemin koruması
 • Değerleme sigortası seçenekleri
 • Kısa ve uzun vadeli depolama çözümleri
 • Profesyonel, yüksek eğitimli ev taşıma ekipleri
 • Ücretsiz, yükümlülük içermeyen tahminler

Son içeriğimiz olan Alibeyköy evden eve nakliyat okudunuz mu?