Bahçelievler ucuz nakliyat firması olarak bünyemizde bulunan asansörlü nakliyat araçları sayesinde taşınma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüksek katta bulunan eşyalarınızı vinç sistemleri ile boşaltılmaktadır. Firmamız yüklerin yere düşmesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır.

Firmanız evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi bütün hizmetleri değerli müşterilerimize vermektedir. Taşınmakta olan eşyaların istediğiniz zaman da sizlere ulaşır. Ulaştırma esnasında eşyalarınıza zarar gelmesi söz konusu değildir. Çünkü firmamızın güvenliği son derece kaliteli ve üst düzeydedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyoruz.

Bahçelievler Ucuz Nakliyat
Bahçelievler Ucuz Nakliyat

Bahçelievler ucuz nakliyat firmaları

Alınan eşyaların zarar gelmemesi için kaliteli paketleme kullanılır. Bahçelievler ucuz nakliyat dairelerde, sitelerde bulunan eşyaları kısa sürede müşterilerine ulaştırır. Öncelikle dolap, mobilyaların sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra paketleme işlemleri tamamlamaktadır. Narin ve kırılgan malzemeler ise kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca tüm işlemler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Bahçelievler ucuz nakliyat

Asansörlü Bahçelievler ucuz nakliyat

Geniş daireler için geniş araç filosu ile birlikte güler yüzlü hizmet vermektedir. Kalite ve ucuz nakliyat hizmeti almak hem eşyalarınız için hem de maliyet açısından oldukça önemlidir. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeleriyle müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Çeşitli ağırlıklara sahip olan yükler eşya taşıma araçları ile kusursuz bir şekilde taşınmaktadır. Sökme, takma noktasında da destek vermektedir. Taşınmakta olan eşyaların tamamı sigorta altına alınmaktadır.

Bahçelievler ucuz nakliyat fiyatları

Bahçelievler ucuz nakliyat firması olarak ilkelerimiz arasında önce müşteri memnuniyetini ön tutarak güven içinde çalışmaktadır. Yıllardır hizmet veren firmamız güler yüzlü ve deneyimli uzman kadromuzla kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ederek sizlerin her daim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yılın her ayı ve her saatinde bizlere ulaşarak eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Firmamız eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda eşyalarını sigorta altına alarak haklarınızı koruyoruz. En çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Fiyatlarımız her daim uygundur. 599 TL den başlayan fiyatlardan yararlanmak için bizleri tercih edebilir ve güvenli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yedi yirmi dört saat bizlere ulaşarak kalite, tecrübeli ve uzman ekibimizle birlikte her daim hazırdır. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri beklemektedir. En çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında yer almaktan gurur duymaktadır.

Bir Taşıma Şirketi Kiralamanın Ek Faydaları

  1. Temizlik Hizmetleri

Bir evden veya apartman dairesinden taşınmak kirli bir iş olabilir ve birçok taşıma şirketi, eski yerinizi tertemiz bırakmanıza yardımcı olacak temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bazıları yeni evinize yerleşmenize yardımcı olmak için temizlik hizmetleri bile sunabilir. 

Bahçelievler Ucuz Nakliyat
Bahçelievler Ucuz Nakliyat Fiyatları
  1. Sökme ve Yeniden Montaj

Birçok taşıma şirketi, hizmet listesinin bir parçası olarak sökme ve takma hizmetleri sunmaktadır. Nakliyeciler, yatak çerçeveleri, yemek masaları vb. gibi taşınmak için sökülmesi ve yeni yerde yeniden monte edilmesi gereken tüm büyük veya ağır mobilya parçalarını sökmektedir. Bunu yapmasalar bile, neredeyse tamamı bunu bir süreliğine yapmaktadır. fiyat.

  1. Cihaz Kurulumu

Cihaz kurulumu konusunda becerikli değilseniz veya kurulum kılavuzlarını kaybettiyseniz, büyük cihazlarınızı nasıl bağlayacağınızı anlamak zor olabilir. Cihazlarınızı kurmaları için nakliyecilerinize ödeme yapmak, elektrik kabloları ve hortumlarla uğraşmaktan genellikle çok daha kolaydır. Bir taşıma şirketi, yeni evinizde çamaşır makinenizi, kurutucunuzu ve daha fazlasını kurmanıza yardımcı olabilir.

  1. Sigorta kapsamı

Taşınma şirketleri içiniz rahat olsun diye sigorta kapsamı seçenekleri sunar. Bazı şirketler kapsamlı teminat sunarken, diğerleri taşınma paketlerinin bir parçası olarak temel teminat sunuyor ve ekstra ücret karşılığında ek teminat sunuyor. 

Ofis Taşıma Hizmetleri

Bahçelievler Ucuz Nakliyat Depolama
Bahçelievler Ucuz Nakliyat Ev Depolama

Ofis taşıma, sandalyeleri, masaları, elektronik eşyaları paketlemek ve hacimli eşyaları kaldırmak gibi birçok zahmetli görev gerektirir. Profesyonel bir taşıma şirketi kiralamak, uzmanların deneyimli olması ve her büyüklükteki ofis taşıma işlemini gerçekleştirmek için gerekli malzeme ve araçlarla donatılmış olması nedeniyle faydalı olabilir. .

Ofis eşyalarınıza sıfır hasar garantisi verirken ofisinizi hızlı ve güvenli bir şekilde paketleyeceklerdir.

Ev Depolama Hizmetleri

Taşınma öncesinde veya sonrasında eşyalarınızı saklamanız gerekiyorsa depolama hizmeti sunan taşıma firmalarını arayabilirsiniz. Bazı taşıma şirketleri aynı zamanda üçüncü taraf bir depolama şirketiyle de ortaklık kurar. Bu hizmetler arasında kısa vadeli ve uzun vadeli depolama çözümleri yer aldığından ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Mallarınızın tam güvenliğini sağlarlar ve iklim kontrollü, sigortalı depolama alanları ve diğer çeşitli olanakları uygun maliyetlerle sunarlar. Depolama süresi bittikten sonra ürünlerinizi kapınıza kadar teslim ediyorlar. Hiçbir eşyanızın eksik olmadığından emin olmak için eşyaları çapraz doğrulayabilirsiniz.

Bahçelievler Ucuz Nakliyat Güvenilir
Bahçelievler Ucuz Nakliyat Taşıma

Deneyimli bir taşıma şirketini işe almak büyük fark yaratabilir. Profesyonel nakliyeciler yalnızca eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımak için gereken uzmanlığa ve donanıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda birçoğu taşınmanızı kolaylaştırmak için çok çeşitli ek hizmetler de sunar. Deneyimli bir taşıma şirketi, paketleme ve açma işlemlerinden özel ürün taşıma ve depolama seçeneklerine kadar, sorunsuz ve stressiz bir taşıma için ihtiyacınız olan desteği ve kaynakları size sağlayabilir.

Güvenilir nakliyeciler rezervasyon sürecinde ayrıntılara dikkat eder 

Taşınan bir şirketle ilk görüşmeniz, envanter listeniz ve taşınma günü ayrıntılarıyla ilgili bir tartışmayı içermelidir. Bu zaman alıcı gibi görünse de, şirket ne kadar gayretli olursa, bazı öğelerin ilk teklifinizde ve rezervasyon fiyatınızda hesaba katılmaması nedeniyle, taşınma gününde ortaya çıkacak ek masraflarla karşılaşma olasılığınız da o kadar azalır.

Ayrıca, özel dikkat gerektiren büyük boyutlu veya değerli parçalar gibi özel ürünler hakkında da soru sorulmalıdır. Taşıdığınız evinizin her odasında ve alanında bulunan tüm eşyalar hakkında dürüst olmak ve bilgi paylaşmak da sizin sorumluluğunuzdur.