Bahçelievler ucuz nakliyat firması olarak bünyemizde bulunan asansörlü nakliyat araçları sayesinde taşınma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüksek katta bulunan eşyalarınızı vinç sistemleri ile boşaltılmaktadır. Firmamız yüklerin yere düşmesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Firmanız evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi bütün hizmetleri değerli müşterilerimize vermektedir. Taşınmakta olan eşyaların istediğiniz zaman da sizlere ulaşır. Ulaştırma esnasında eşyalarınıza zarar gelmesi söz konusu değildir. Çünkü firmamızın güvenliği son derece kaliteli ve üst düzeydedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruyoruz.

Alınan eşyaların zarar gelmemesi için kaliteli paketleme kullanılır. Bahçelievler ucuz nakliyat dairelerde, sitelerde bulunan eşyaları kısa sürede müşterilerine ulaştırır. Öncelikle dolap, mobilyaların sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra paketleme işlemleri tamamlamaktadır. Narin ve kırılgan malzemeler ise kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca tüm işlemler uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet

Geniş daireler için geniş araç filosu ile birlikte güler yüzlü hizmet vermektedir. Kalite ve ucuz nakliyat hizmeti almak hem eşyalarınız için hem de maliyet açısından oldukça önemlidir. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeleriyle müşterilerine kusursuz hizmet vermektedir. Çeşitli ağırlıklara sahip olan yükler eşya taşıma araçları ile kusursuz bir şekilde taşınmaktadır. Sökme, takma noktasında da destek vermektedir. Taşınmakta olan eşyaların tamamı sigorta altına alınmaktadır.

Nakliyat Fiyatları

Bahçelievler ucuz nakliyat firması olarak ilkelerimiz arasında önce müşteri memnuniyetini ön tutarak güven içinde çalışmaktadır. Yıllardır hizmet veren firmamız güler yüzlü ve deneyimli uzman kadromuzla kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ederek sizlerin her daim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Yılın her ayı ve her saatinde bizlere ulaşarak eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Firmamız eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda eşyalarını sigorta altına alarak haklarınızı koruyoruz. En çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Bahçelievler Ucuz Nakliyat
Bahçelievler Ucuz Nakliyat

Fiyatlarımız her daim uygundur. 599 TL den başlayan fiyatlardan yararlanmak için bizleri tercih edebilir ve güvenli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yedi yirmi dört saat bizlere ulaşarak kalite, tecrübeli ve uzman ekibimizle birlikte her daim hazırdır. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için sizleri beklemektedir. En çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında yer almaktan gurur duymaktadır.