Mahmut ev taşıma macerası yaşar. Bir sabah erkan saatte işe gider. Adına düzenlenmiş bir evrağı masasında bulur. Pek alışık olmadığı bir durumdur. Evrağı açar ve okur Mahmut’un başka bir şehre tayini çıkmıştır. 40 gün zamanı vardır. Eve gider  ailesiyle paylaşır durumu. Önlerinde daha çok zaman olduğunu düşünerek ağır ağır hareket etmektedirler. Komşu market ve bakkallardan topladıkları kolilerle yavaş yavaş küçük eşyaları toplamaktadırlar. Ancak kapadıkları her koliyi nakliye için içindekiler lazım olduğu için tekrar tekrar açmaktadırlar. Bu yüzden aslında oldukları yerde saymaktadırlar. Ev taşıma macerası içinde bulacaktır kendini.

İstanbul Ev Taşıma Macerası

Mahmut’un çok vakti kalmamıştır. Yıllık izni ile beraber ona verilen yer değişikliği iznini de kullanır. Bir yılın yorgunluğunun üstüne birde taşınma yorgunluğu eklenmiştir. Üstelik dinlenmeye de vakti kalmayacaktır.  Ancak henüz farkında değildir.Ev taşıma macerası

Derken yavaş yavaş büyük eşyaları toplamaya başlayacaklardır. Yatak odasını topladıklarında elbiseleri napıcağını bilemeyen Mahmut kaldıra cakları her şeyin o yazın sıcağında tekrar gerekeceğinin farkındadır. Üstelik çamaşırların yıkanması da mümkün değildir. Birkere başlamıştı işe bitmesi lazımdı. Tüm bu karışıklığın içinde birde araç bulması lazımdı. Üstelik bütçesine uygun olmalıydı. Tabi eşyaları taşıması içinde insanlar lazımdı üstelik hem burada hem de bilmediği bir başka memlekette.

Asansörlü Ev taşıma macerası

Bir şeylerin doğru olmadığının farkına varmıştı ama yapa bileceği bir şey kalmamıştı ev taşıma macerası içinde. Bir an önce yeni evine geçip bir kaç gün olsun dinlenme umudundaydı Mahmut. Ama onu da başaramayacağının farkında değildi. Eşyaları çıkarırken kırılan ve çizilen duvarlar için ev sahibi depozitosunu tam olarak vermedi Mahmut’a. Üstelik yeni gireceği evde de aynı sorunlar ortaya çıkacak, tesisatçı gerekecek ve evlerini de 20 gün yerleştirerek gündelik yaşamlarına devam edemeyeceklerdi olmayacaktır. Çocuklar ise nerde yatacaklardır hepsi ayrı bir dert. Ama yine de sökmesi gerekmektedir. Ve eline aldığı tornavida ve penseyle başlar dolapları sökmeye. Kimisini sökmeyi başardı kimisini ise ilk defasında sökemediği için zedeledi yada kırdı Mahmut.

Şehirlerarası Ev taşıma macerası

Sizlerde yüzeysel düşüncelerle harekete geçmeden önce profesyonel bir uzmana danışın. Uygar Evden Eve Nakliyat yalnız sizin için doğru olanı düşünür. Tüm şehir içi nakliye ve şehirler arası evden eve nakliyat taşımalarınız uygun fiyatlar ve profesyonellikle yalnız tarafımızdan yapılır.