Kurumsal nakliye firması denilince akla ne gelir? Kurumsal nakliye firmasının pek çok özelliği tercih edilme nedenidir. Bunların başında iş disiplini, müşteriye yaklaşımı, hizmet ve fiyat politikalarının oluşturulmuş olmasıdır. Kalite politikası çerçevesinde, iş ve işçi sağlığına önem veren yaklaşımları, süre kavramına uyulması göze çarpar.

Kurumsal nakliye firması, arandığı takdirde en hızlı şekilde dönüş yapacaktır. Taşınma gününden önce her şey hazırlanmış olacaktır. Sektörde nakliyat hizmeti sunan firmamız, kurumsal çalışan firmaların başında gelmektedir.

Asansörlü Kurumsal Nakliye Firması

Kurumsal nakliye firması ile çalışmaya başlamak her zaman önerilen konuların başında gelir. Burada belli kurallar geçerlidir. Her şey yazılı olarak belirtilmiştir. Gidilen mesafe, eşya miktarı ve cinsi, fiyatları etkileyen unsurlardır. Bunlar için de yazılı ve değişmeyen kurallar bulunur. Gereksiz fiyat artışı görülmez. Sigortalı taşımacılık, kurumsal çalışan nakliye firmalarının önem verdiği konuların başında gelir. Taşınma anından günler önce taşınılacak yere keşif yapılır. Bu keşif turu oldukça önemlidir. Taşınma sırasında gereğinden fazla paket ve kutu bulundurulur. Her türlü teçhizat taşınma anında hazır vaziyettedir.

Kurumsal Nakliye Firması

İstanbul Kurumsal Nakliye Firması

Firmamız, yukarıda bahsi geçen tüm kurallara uygun hareket etmektedir. Sektörde hizmet veren kurumsal firmaların başında gelir. Ev ve ofis taşımacılığında, gerekli olan tüm hususlara dikkat edecektir. Araç ve teçhizat bakımından oldukça zengin bir kaynağa sahiptir. Taşıma yapılacak yere uygun büyüklükte araç ile nakliye hizmeti sunulur. Çalışan personelimiz pek çok alanda ustalık ve deneyime sahiptir. Dolap monte ve demonte işleri için, firmamız dışından eleman çağırmaya gerek duyulmayacaktır. Her eşya, ait olduğu kurallar ve usullere göre firmamızca paketlenecektir. Hızlı ve güvenilir nakliye hizmeti sunulacaktır.

Kurumsal Nakliye Firması Fiyatları

Taşınmanın yarattığı stres ve endişe, firmamız ile yerini mutluluğa bırakacaktır. Hem hızlı hem de pratik bir şekilde eşyaların nakliyesi söz konusu olacaktır. Sigortalı taşıma hizmeti, taşıma esnasında eşyaların hasar almasına karşı sunulan teminattır. Kaliteli hizmet anlayışımız ve titiz yaklaşımlarımız öne çıkacaktır. Rahat ve huzurlu bir taşınma süreci için, firmamızdan hizmet almanız önerilir.