Uygar İstanbul evden eve nakliye şirketi, müşterileri için birçok nakliye hizmeti sunmakta ofis taşıma,depolama ev nakliyesi,piyano taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktayız.. Verdiğimiz bu hizmetler müştelerilerimiz doğrultusunda her zaman tercih edilebilir bir yapıya sahip olur.iSTANBUL Nakliye şirketi olarak  firmamız ayrıca kaliteli şirketler prestiji açısından her zaman ayrıcalık sunmaya özen gösteriyorlar. Son zamanlarda her türlü iş alanında sigorta kapsamı oldukça önemlidir. Geçmiş yıllarda istanbul evden eve nakliye firmaları sigortalı hizmet sunmuyordu.

İstanbul Nakliye firmaları sigortalı hizmet olmadığı zaman eşyaların başına zarar gelirse, hiçbir şekilde firma Sorumluluk kabul etmiyordu.

uygarnakliyatarac

Uygar Nakliyat tüm faaliyetlerinde %100 Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş olan istanbul uygar evden eve nakliyat aynı zamanda sektörün ileri gelen firmalarından biri olarak kalite standartlarındaki çıtayı sürekli yükselterek Türk Standartları Enstitüsünden hizmet yeterlilik belgesini alabilmiştir.

Firmamız son teknolojik araçları ile taşıma yükleme ve boşaltma gibi ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde gerçekleştirme ve her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirmektedir.Firmamız taşıma gerçekleştireceği bütün ürün ve eşyalar sigorta kapsamına almaktadır.Müşterilerimizin hiç bir şekilde mağdur edilmeden bu hizmeti almalarını sağlıyoruz.Fakat zamanın ilerlemesi ve toplumun bilinçlenmesi sayesinde, artık sigorta şirketleri ile anlaşma yapılıyor ve nakliye hizmetleri sigortalı taşımacılık kapsamı adı altında sunuluyor. Sigortalı taşımacılık kapsamı esnasında eşyalarınız firma kaynaklı bir zarar görürse sigorta şirketi hemen devreye giriyor. UYGAR NAKLİYAT;Maddi hasarı belirliyor ve gerekli tüm ödemeleri sizlere gerçekleştiriyor.